Přeskočit na navigaci

Nabízené služby v oblasti renovace koupelnyBezplatný návrh nebo 3D návrh rekonstrukce koupelny

Nabízíme bezplatný návrh nebo 3D návrh Vaší budoucí koupelny. Na základě Vámi vybraných obkladů, dlažby a rozmístění jednotlivých prvků v koupelně provedeme grafický návrh koupelny. Grafický návrh koupelny slouží také jako technická dokumentace pro rekonstrukci.

Sami se přesvědčíte, jestli je to opravdu to, co jste si přáli.

Bezplatný cenový rozpočet rekonstrukce koupelny

Provedeme bezplatný cenový rozpočet rekonstrukce Vaší koupelny. Podrobný cenový rozpočet zahrnuje částku za vybourání staré koupelny a demontáž původních prvků včetně odvozu a ekologické likvidace suti, zednické a elektrikářské práce prováděné našimi zkušenými řemeslníky, obkladačské práce, dodávku a instalaci sanitární keramiky a ostatních zařizovacích předmětů, ceny materiálů a dokončovací práce.

Vybourání staré koupelny

Prvním naším zásahem do Vaší staré koupelny bude její vybourání. V případě potřeby vybouráme zděné nebo umakartové příčky, které v nově zrekonstruované koupelně již nebudou. Odstraníme starou dlažbu a obklady včetně vysekání omítek. V průběhu rekonstrukce Vaší koupelny zajistíme odvoz a ekologickou likvidaci odpadu a suti, které vznikají při bouracích pracích. Před samotným vybouráním odpojíme elektroinstalaci a vodoinstalaci.

Demontáž původních prvků v koupelně

Provedeme demontáž původní sanitární keramiky, koupelnového nábytku a dalších zařizovacích předmětů. Následně zajistíme odvoz a ekologickou likvidaci odpadu a suti.

Zednické práce

Provedeme zednické práce včetně vyzdění nových stěn, příček a případných přizdívek, provedení nové omítky a vyrovnání podkladů. Veškeré zdění stěn a příček provádíme z vysoce kvalitních zdících materiálů.

V případě instalace bodového osvětlení zajistíme instalaci sádrokartonových podhledů a následnou instalaci samotného osvětlení.

Elektro práce

Provedeme kompletní elektroinstalaci, připravíme rozvody vody a odpadů. Zajistíme také rozvody vzduchotechniky. To vše včetně zajištění revizních zpráv a dodržení všech platných stavebních norem.

Obklady a dlažby (dodávka, položení, obložení)

Zajistíme dodávku obkladů a dlažby, které si zvolíte dle vlastního výběru, případně Vám s výběrem nejvhodnějších materiálů poradíme. Provedeme veškeré obkladačské práce spojené s rekonstrukcí koupelny.

Dodávka sanity

Zajistíme objednání a dodávku sanitární keramiky, koupelnového nábytku a dalších zařizovacích předmětů. Následně provedeme jejich instalaci.

Po nainstalování těchto předmětů následují dokončovací práce.

Prodloužená záruka až na 5 let!

Za svou prací si stojíme, a proto nabízíme možnost prodloužení záruky na všechny námi provedené práce při rekonstrukci koupelny až na 5 let.